Zamknij
REKLAMA

Relacja z koncertu MROZU w Redzie

11:36, 24.08.2021 | M.F
Skomentuj fot.miasto.reda.pl
REKLAMA

21 sierpnia, ubiegłą sobotę, piaskowe boisko Miejskiego Ośrodka Kultury w Redzie zamieniło się w scenę koncertową.

Dla spragnionych dobrej muzyki Fabryka Kultury w Redzie przygotowała dwa koncerty: Zespołu MITRA i gwiazdy wieczoru MROZU.

MITRA jest gdyńskim zespołem folkrockowym, który przez półtorej godziny elektryzował publiczność szybkimi, energetycznymi rytmami, ale i przy tym nie zabrakło też kilku refleksyjnych ballad. Zespół wystąpił w składzie: Arkadiusz Kasiński - vocal, Michał Mantaj - instrumenty klawiszowe i akordeon, Rafał Ringwelski - trąbka, Krzysztof Gudelun - puzon, Robert Baranowski - gitara, Jakub Kisielewicz - bas raz Paweł Kalwajtys - perkusja.

fot. reda.pl

Koncert MROZU przyciągnął publiczność o mierze około 2500 osób. Ostatni raz artysta był w Redzie sześć lat temu. Piosenkarz wraz z zespołem zaprezentowali doskonały, wielokrotnie bisowany koncert. Warto wiedzieć, że MROZU w swoim dorobku ma aż pięć albumów studyjnych, na których powstały takie hity jak: "Rollercoaster", "Szerokie Wody", "Aura" czy "Złoto", na co dzień często można je usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych.

fot. reda.pl

fot. reda.pl

(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

sektorsektor

0 0

Już niedługo będzie w Wawie, w przyszłą środę, tutaj macie info - goingapp.pl/wydarzenie/lato-na-pradze-mrozu-ii/wrzesien-2021 Zapowiada się, że będzie ciekawie, ale zresztą widzę, że każdy jego koncert wypadał naprawdę ciekawie w tym roku. Latem byliśmy na nim też w Wawie i zrobił fajny klimat. Tego chcemy jeszcze więcej ;-) 08:54, 21.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%