Zamknij
REKLAMA

Bezpłatne warsztaty międzypokoleniowe

10:30, 13.01.2022 | M.F.
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

„Razem przez pokolenia” to cykl zajęć skierowany do seniorów, ale i nie tylko, organizowanych przez Fundację WIEM I UMIEM!. Spotkania odbywają się w weekendy w małych grupach, do których obowiązują wcześniejsze zapisy.

Głównym celem warsztatów jest nawiązywanie dialogu międzypokoleniowego między seniorami a młodzieżą. W programie przewidziano warsztaty cyfrowe, jako pierwszą część zajęć, na których zostaną poruszone zagadnienia fact-checking, wyszukiwanie ciekawych i wartościowych treści w Internecie, stres informacyjny, uzależnienia behawioralne, poprawność języka polskiego a emotki i krótkie wiadomości tekstowe oraz bezpieczeństwo w Internecie. Drugą częścią będą warsztaty z komunikacji gdzie zostaną objaśnione składowe komunikatu, komunikacja werbalna i niewerbalna, charakterystyka generacji i pokoleń czy metody rozwiązywania problemów.

Spotkania będą prowadzone przez psycholog, z wieloletnim doświadczeniem, Angelikę Sadowską, miejscem warsztatów jest Fabryka Kultury w Redzie.

Terminy spotkań to 15, 29 stycznia oraz 5, 26 lutego, w godzinach popołudniowych. Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 58 736 28 28, mailowo na adres [email protected] lub osobiście w Fabryce Kultury w godzinach pracy instytucji.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie fabrykakultury.pl.

Źródło: fabrykakultury.pl

(M.F.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%