Zamknij
REKLAMA

W Redzie wakacje z muzyką i nie tylko

12:10, 04.08.2022 | .
Skomentuj Fot. Michał Kaczmarek
REKLAMA

Chociaż pogoda w wakacyjne weekendy bywa różna, to w ostatnią niedzielę lipca aura wyjątkowo sprzyjała tym, którzy zdecydowali się wyjść z domu.

W Rodzinnym Parku Miejskim nie zabrakło spacerowiczów, sportowców, miłośników grillowania, a także melomanów. Dla tych ostatnich, w ramach tradycyjnego letniego cyklu „Kameralna Reda”, w parkowym amfiteatrze wystąpił wrocławski zespół MUNDINOVA. Dwa lata temu zespół wydał debiutancki album pt. „W drodze”, zawierający dziesięć autorskich kompozycji z pogranicza popu, etno i jazzu. Mogliśmy je usłyszeć w Redzie.

- Dziękujemy za ten wspaniały koncert, który na długo zapisze się w pamięci stałych słuchaczy Kameralnej Redy – mówi Tomasz Wiśniewski, dyrektor Fabryki Kultury.

MUNDINOVA zagrali w składzie: Dorota Kołodziej (wokal), Marzena Cybulka (bas i kontrabas) oraz Michał Wilczyński (gitara).

W najbliższą niedzielę na „Kameralnej Redzie” wystąpi duet trębaczy - Jakub Falkowski i Damian Dampc. Organizatorem cyklu jest Fabryka Kultury w Redzie.

Natomiast już 21 sierpnia Fabryka Kultury zaprasza na kolejny redzki Pchli Targ.

- Każda kolejna edycja Pchlego Targu cieszy się coraz większym zainteresowaniem – mówi Tomasz Wiśniewski – Można tu znaleźć prawdziwe perełki rękodzieła i nie tylko. Zainteresowanych wystawców zapraszamy do zgłaszania się pod adresem mailowym: [email protected]. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 sierpnia.

Źródło: UM w Redzie

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%