Zamknij

O nas

szystko zaczeło się w grudniu 1993r. kiedy otworzyłam swój  pierwszy gabinet .Praca szybko stała sie pasją.Szkolenia ,sympozja,kursy pozwalały na podnoszenie kwalifikacji oraz jakości usług.

W 2006r.zdecydowałam się na wdrożenie drugiej specjalizacji -Podlogii.Dzięki  progamowi  zdrowe nogi przeszłam szereg kolejnych zawansowanych szkoleń które kontynuuje cały czas. Obecnie  w Centrum Podologicznym  w Łodzi pod okiem pani Magdaleny Hafezi- Chojeckiej znanej i cenionej promotorki podologii.Obecnie Podologia to wiodąca dziedzina w moich usługach.

Zadowolenie i zaufanie klientów motywowało do dalszej pracy .Po jakimś czasie przyszła pora na podniesienie komfortu pracy i świadczonych usług.W 2012r.otworzyłam Studio Isabel-Centrum zdrowych stóp

Pracujące w nim osoby posiadają odpowiednie kwalifikacje,doświadczenie oraz umiejętność indywidualnego podejścia do każdego klienta.W atmosferze relaksu i przyjemnej muzyki wykonujemy:

-Specjalistyczne zabiegi na stopach ,aby zadbać o ich zdrowie

-Pielęgnujemy urodę oferując szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetyki pielegnacynej i leczniczej.

-Zadbamy o wzgledy estetyczne

Do podniesienia skuteczności zabiegów wykorzystujemy nowoczesną aparaturę o nowoczesnej technologii takiej jak:

         - oxybrazja tlenowa,

          -bar tlenowy

         - radiofrekwencja

          -mikrodermabrazja diamentowa

          -peeling kawitacyjny,

          -sonoforeza,

          -elektrokoagulacja

          -mezoterapia mikroigłowa 

          -terapia światłem IPL

Wszystko po to aby każda osoba która skorzysta z naszych usług  poczuła satysfakcję że jest w dobrych rękach .Służymy fachową i profesjonalną poradą dobierając indywidualny plan zabiegów oraz program pielegnacji domowej.Uczymy profilaktyki ,doradzamy i oferujemy sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji.