Zamknij
REKLAMA

wtorek, 12.02, godz. 20:30

Filharmonia Kaszubska w Wejherowie (sala główna)

Bilety: 69 uczniowskie; 79 ulgowe; 89 normalne

Pozornie przyzwoity Barney prowadzi szczęśliwe życie - dom, kochająca żona, praca w restauracji. W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne, postanawia więc je uatrakcyjnić
i organizuje schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny. Na naszych oczach, ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy ale i pewniejszy siebie - każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej. W miarę rozwoju akcji, w lekkim stylu pełnym żartów, wśród dowcipnych dialogów, nasuwa się pytanie: czy jedynym sposobem ubarwienia szarego życia jest zdrada i kłamstwo? Przekonajcie się Państwo, jakiej odpowiedzi udzieli finał przedstawienia.

FRAGMENT RECENZJI:
„W spektaklu nie zabrakło niczego, czym powinna odznaczać się dobra farsa: wyrazistych bohaterów, dyskretnej scenografii, gwiazdorskiej obsady, a nawet popisów wokalno-tanecznych. (…). Dowcipne dialogi i sytuacje są pretekstem do wiwisekcji współczesnej obyczajowości i portretu psychologicznego klasy średniej, co czyni ten tekst komedią z wyższej półki. Twórcy spektaklu zdecydowali się pozostać przy opowiedzeniu prostej historii z puentą i do takiej koncepcji dostosowali się aktorzy.”

Szymon Wadkowski „Życie Warszawy” nr 119 23-05-2007

© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone