Zamknij
REKLAMA

Rowerowa niedziela w Rumi - film

17.03, 21.09.2022 KL
Skomentuj Fot. Kadr z filmu/Miasto Rumia
REKLAMA

Miniona niedziela (18 września) w Rumi stała pod znakiem rowerów. Z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu zorganizowano dwie imprezy rowerowe: "Maluchy na rowery" i wieczorny przejazd rowerowy ulicami miasta. Teraz można obejrzeć film z tych wydarzeń.

Biegi rowerowe dla dzieci rozpoczęły się po południu o godz. 14.00, a na starcie stanęło blisko 150 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Była to pierwsza edycja "Maluchów na rowerach". Pisaliśmy o tym tutaj.

Z kolei cykliczny miejski przejazd rowerowy rozpoczął się o godz. 19.00 i zgromadził około 400 miłośników dwóch kółek, którym udało się wcześniej zarejestrować. Spotkali się w niedzielny wieczór pod MOSiR-em i wspólnie wyruszyli w niespełna 5-kilometrową trasę wiodącą ulicami: Dębogórską, Gdańską, Dąbrowskiego, Żwirki i Wigury oraz Ceynowy. Wśród uczestników były dzieci, nastolatkowie, dorośli i seniorzy. Każdy otrzymał zestaw rowerowych gadżetów składający się z pokrowca na siodełko, lampek rowerowych i etui na telefon. Organizatorami imprezy byli Urząd Miasta i MOSiR Rumia.

Poniżej filmowe podsumowanie obu przejazdów rowerowych.

Źródło: Miasto Rumia

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%