Zamknij
REKLAMA

Kolejna decyzja ZRID

08.55, 15.07.2022 .
Skomentuj fot. UG Szemud
REKLAMA

Niedawno uzyskano decyzje zezwalającą na realizację inwestycji drogowych pt. „Rozbudowa drogi gminnej ulicy Myśliwskiej z rozbudową odcinka drogi powiatowej ulicy Wejherowskiej w miejscowości Szemud”.

To kolejna inwestycja, która pozwoli w pełni wykorzystać potencjał Trasy Kaszubskiej.

-Jako gmina inwestujemy w drogi dojazdowe do tej historycznej inwestycji, która da jeszcze większy bodziec do rozwoju naszego samorządu. - informuje Urząd Gminy.

Na ul. Myśliwskiej zostanie utwardzone 2735 m2 drogi i do tego chodniki na powierzchni 1000 m2. Powstaną także zatoki autobusowe, kanaliza deszczowa i sieć oświetlenia drogowego. Szacowana wartość całego zamówienia to prawie 4,3 mln zł. Realizacja tego zadania przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa użytkowników ruchu kołowego jak i pieszego w Szemudzie.

Źródło: UG Szemud

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

jaja

1 0

A za ile oddali ludzie grunty?? 1 zł za metr kwadratowy?? A ile zridów zrobiła gmina - wójt kosztem ludzi?? sam dzieliłem grunt na działki to wiem 1 zł za 275 m2!!!!!! gruntu!!! bandytyzm w biały dzień to jest wymuszenie ale człowiekowi zależy sprzedać to podpisze i na tym patencie można jechać bez ograniczeń WSTYD WSTYD WSTYD 20:18, 23.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%