Zamknij
REKLAMA

W Rumi i Redzie odbędą się plenerowe seanse

10:57, 10.08.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Dziś i jutro będzie można wziąć udział w pokazach filmowych pod gołym niebem, o ile pozwoli na to pogoda. Organizatory są jednak przygotowani także na deszcz.

Wczoraj kino pod gwiazdami odbyło się w wejherowskim amfiteatrze – wyświetlony został „Bardzo Fajny Gigant” - film animowany w reżyserii Stevena Spielberga. Mieszkańcy Rumi i Redy także będą mieli okazję, by skorzystać z seansów plenerowych.

W Rumi odbędą się pierwsze w tym roku pokazy filmowe pod gołym niebem – widzów czekają dwa seanse, a filmy zostały wybrane w głosowaniu na profilu facebookowym miasta. W piątek wyświetlony zostanie film „Był sobie pies”, opowieść o sympatycznym czworonogu, który po śmierci odradza się w kolejnym psim wcieleniu. Dzień później w rumskim Kinie Letnim będzie można zobaczyć „Baby driver”, amerykańską komedię kryminalną opowiadającą historię młodego mężczyzny próbującego zerwać ze swoją przeszłością w mafii. Oba seanse odbędą się przy Miejskim Domu Kultury i rozpoczną się o 20:45. W przypadku złej pogody, pokaz filmowy może się przenieść do hali MOSiR.

Kino pod Gwiazdami w Redzie odbywa się już od końca czerwca – najbliższy seans będzie przedostatnim w tym roku. W sobotę widzowie zobaczą słynny musical „La La Land” z Emmą Stonę i Ryanem Goslingiem w rolach głównych. Obraz został nagrodzony sześcioma Oscarami, co wystarcza za rekomendację dla tego filmu. Początek seansu o 22:00.

(K.G)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone