Zamknij
REKLAMA

Rumia została nagrodzona. Jest Liderem Innowacji

11:19, 13.03.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Fundacja Promocji Gmin Polskich uhonorowała Rumię dyplomem oraz statuetką Lidera Innowacji. Miasto otrzymało wyróżnienia za wdrożenia rozwiązań opartych na nowoczesnych technologiach. Nagrodę za osiągnięcia w tej dziedzinie odebrał z rąk organizatorów zastępca burmistrza Rumi Piotr Wittbrodt.

Wczoraj w siedzibie Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku odbyła się Regionalna Konferencja Samorządowa "E-Gmina Bezpieczny Rozwój" na której wręczono dyplomy oraz statuetki.

Głównym celem spotkania było zaprezentowanie prawnych i finansowych uwarunkowań oraz technologii informatycznych w sieciach łączności elektronicznej, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i możliwości jednostek samorządowych. W konferencji uczestniczyli czołowi polscy eksperci, między innymi specjaliści z Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej.

Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że rozwój bezpiecznej infrastruktury cyfrowej to jedno z najistotniejszych wyzwań, przed którym stoi polska administracja samorządowa. Wśród gmin, które podjęły już działania w tym zakresie, znalazła się Rumia. Praktyczne osiągnięcia miasta w rozwijaniu nowoczesnych technologii zostały dostrzeżone i nagrodzone przez Fundację Promocji Gmin Polskich.

Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem marszałka województwa pomorskiego Mieczysława Struka.

 

(K.G)
REKLAMA

Komentarze (1)

Liderzy innowacji?Liderzy innowacji?

0 0

Chyba liderzy naiwniactwa... Kupować nic nie wart certyfikat :-)) A może to świadomie...? Jeśli tak, to świadomie zmarnowali kupę publicznej kasy! 19:47, 16.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone