Zamknij
REKLAMA

Sandra Mazurek zwyciężczynią "Rumskiego wokalu"

12:09, 11.06.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Zakończyła się trzecia edycja projektu dla wokalistów.

Do finału "Rumskiego wokalu" dostało się dziesięć osób. W miniony piątek w Miejskim Domu Kultury odbyła się finałowa gala, podczas której wokaliści mieli za zadanie wykonać piosenki z repertuaru Kabaretu Starszych Panów. Do swoich występów finaliści przygotowywali się przez miesiąc pod okiem specjalistów.

Przed ogłoszeniem werdyktu na scenie pojawił się również gość specjalny – Jerzy Stachura. Laureatką tegorocznej edycji projektu ostatecznie została Sandra Mazurek.

– Laureatem pierwszej edycji był mieszkaniec Redy, następnej Bolszewa, a teraz mamy rumiankę. Co ciekawe, brała udział w drugiej edycji, ale wówczas nie przeszła castingu – mówi Agnieszka Skawińska, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Rumi. – Jednak ten rok nie był dla niej stracony. Ciężko pracowała nad sobą, co zaowocowało tym, że na castingu do trzeciej edycji pokazała się już z dużo lepszej strony niż wcześniej. Także podczas przygotowań do gali finałowej wykazywała się ogromnym samozaparciem, pracą, dyscypliną i zaangażowaniem, co ostatecznie przyniosło wielki sukces – dodaje.

Finaliści otrzymali nagrody rzeczowe, a zwyciężczyni zyskała możliwość nagrania demo w profesjonalnym studio nagrań. Wszystkich wykonawców będzie można jeszcze nie raz podziwiać w ramach wydarzeń organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Rumi i nie tylko. Pierwszą taką okazją był odbywający się w minioną sobotę (9 czerwca) festyn ekologiczny.

 Bardzo się cieszę, bo kolejna edycja „Rumskiego wokalu” przyciągnęła jeszcze więcej zainteresowanych niż poprzednie edycje. To świadczy o rosnącej randze tego projektu – podsumowuje Agnieszka Skawińska.

(K.G)
REKLAMA

Komentarze (1)

megamega

0 0

Gratulacje dla zwyciężczyni oraz pomysłodawcy o organizatora "Rumskiego wokalu" 13:39, 08.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone