Zamknij
REKLAMA

Rumia trenowała z Ewą Chodakowską [ZDJĘCIA]

15:19, 07.07.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Najsłynniejsza polska trenerka ponownie zagościła na stadionie MOSiR w wydarzeniu z cyklu „Lipiec w Rumi”.

Sobota w Rumi upłynęła pod znakiem aktywności fizycznej. Na murawie zrobiło się kolorowo od mat treningowych i strojów sportowych niezwykle licznych uczestników treningów, które ze sceny prowadziła Ewa Chodakowska i jej ekipa Be Active Team. Treningi wciąż trwają, bierze w nich udział do 900 osób.

Od 12 rozpoczął się trening żywiołowej zumby i już wtedy pod sceną ćwiczyły prawdziwe tłumy. Te zwiększyły się jeszcze, gdy na scenie pojawiła się Ewa Chodakowska. - Przesuwamy dziś granicę wytrzymałości – zapowiedziała trenerka. I rzeczywiście – nie było odpuszczania, a pod nieobecność jej męża, Lefterisa Kavoukisa, wykonano dodatkowe ćwiczenia. Sporo ponad godzinę ćwiczeń wytrzymało większość osób zgromadzona na murawie, wśród której przeważały oczywiście kobiety, ale nie zabrakło też chętnych do ćwiczeń mężczyzn. Trening zakończyło wspólne zdjęcie z Ewą Chodakowską.

Na tym nie zakończyło się dzisiejsze wydarzenie z cyklu „Lipiec w Rumi”. Później odbyła się prelekcja dietetyczna Be Actice z Martą Kielak, a niebawem rozpoczną się kolejne punkty wydarzenia: trening z Danielem Żołkiem, a potem joga z Basią Tworek. Na koniec uczestnicy treningów będą mogli zrobić sobie indywidualne zdjęcia z Ewą Chodakowską i teamem Be Active.

(K.G)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone