Zamknij
REKLAMA

Sound'n'Grace wystąpi w Rumi

10:59, 08.08.2018 | K.G
Skomentuj
REKLAMA

Niezwykle ostatnio popularny chór już niebawem wystąpi w Rumi. Podczas dnia patrona, Św. Jana Bosko przewidzianych jest wiele innych atrakcji.

Wydarzenie odbędzie się 15 sierpnia na boisku "Salos" w Rumi. Obchody rozpoczną się o godzinie 11:00 uroczystą mszą w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego oraz złożeniem kwiatów na mogiłach żołnierzy, mogile Hipolita Roszczynialskiego i pod pomnikiem Żołnierzy Armii Krajowej.

Po oficjalnej części obchodów, a dokładniej o godzinie 15:00, na boisku wielofunkcyjnym „Salos” rozpocznie się festyn rekreacyjno-sportowy. W programie wydarzenia znalazły się m.in. turniej rugby, gry i zabawy, występ Kateriny Kristi, rodzinny konkurs rysunkowy, mecz piłki nożnej z udziałem samorządowców, a także pokaz rumskich spinek oraz koncert w wykonaniu gwiazdy wieczoru – chóru „Sound’n’Grace”. Podczas festynu do dyspozycji będą również dmuchane konstrukcje oraz stoiska gastronomiczne.

Historia grupy wokalnej Sound’n’Grace rozpoczęła się w 2005 roku, tuż po tym, gdy na „Warsaw Gospel Days” przypadkiem wpadli na siebie Ania Żaczek i Kamil Mokrzycki, którzy pomimo różnic charakterów bardzo szybko nawiązali kontakt. Już podczas pierwszej rozmowy doszli do wniosku, że to o czym każde z nich osobno skrycie marzyło da się zrealizować dużo łatwiej i znacznie skuteczniej, jeśli połączy się siły, zapał i pasję, zakładając własny chór gospel.

Obecnie chór liczy ponad 20 wokalistów. Muzyczne korzenie grupy to nowoczesny gospel. Zespół porusza się w nurcie łączącym ze sobą funk, soul, jazz, groove oraz r’n’b. Grupa wykonuje także różnorodne utwory muzyki rozrywkowej, zaaranżowane w ulubionych stylach muzycznych. Szeroki przekrój wykonywanej muzyki pokazuje, jak różne osobowości i temperamenty tworzą chór.

(K.G)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%