Zamknij
REKLAMA

Zostań uczestnikiem projektu „Ja w internecie”!

09:15, 16.11.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

W Rumi trwa nabór uczestników do projektu „Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych”, na którego realizację miasto zdobyło 150 tys. zł.

Przedsięwzięcie polega na przeprowadzeniu cyklu bezpłatnych szkoleń, dzięki którym mieszkańcy dowiedzą się, jak sprawnie i bezpiecznie funkcjonować w internecie. W ramach projektu sfinansowane zostaną bezpłatne szkolenia, których głównym założeniem jest zwiększenie grupy świadomych i kompetentnych użytkowników internetu oraz e-usług publicznych, zdolnych realizować potrzeby informacyjne, kulturalne, biznesowe, administracyjne, a także społeczne w bezpieczny i legalny sposób, przy użyciu nowoczesnych narzędzi cyfrowych.

Uczestnikami projektu mogą być osoby, które ukończyły 25. rok życia, w tym: osoby niepełnosprawne, rolnicy, osoby niepełnosprawne ze specjalnymi potrzebami szkoleniowymi, a także seniorzy.

W ramach projektu gmina oferuje bezpłatne wsparcie w postaci szkoleń, tj. „Rodzic w internecie”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Rolnik w sieci”, „Kultura w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową (blog) ”, a także „Mój biznes w sieci”.

Wszystkie osoby, które są zainteresowane udziałem w projekcie, powinny się skontaktować z Wydziałem Spraw Społecznych (nr tel. 58 679-65-39) lub osobiście odwiedzić siedzibę Urzędu Miasta w Rumi (ul. Sobieskiego 7), pokój 010.

 

(A.W)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone