Zamknij
REKLAMA

Trwa zbiórka darów dla pogorzelców z Rumi

12:58, 18.12.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rumi organizuje zbiórkę darów dla rodziny, która ucierpiała w wyniku pożaru. Potrzebne są m.in. środki higieniczne i czystości.

Do pożaru dwukondygnacyjnego budynku przy ul. Klonowej 3 doszło w miniony czwartek. Zapaliło się poddasze domu, z którego ewakuowano w sumie siedem osób. Trzech poszkodowanych skorzystało z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Z informacji uzyskanych od pogorzelców wynika, iż aktualnie trzy dorosłe osoby potrzebują środków czystości, żywności, a także odzieży (rozmiar M) i obuwia (mężczyzna rozmiar: 45, a dwie kobiety rozmiar: 41).

Wszelką pomoc materialną można dostarczać w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach od 9:00 do 13:00, a w środy do godziny 18:00, do magazynu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rumi, który mieści się przy ulicy Ślusarskiej 2.

Jak informują urzędnicy, obecnie trwa ustalanie warunków dalszej pomocy. Pracownicy socjalni są w stałym kontakcie z poszkodowaną rodziną. Wszelkie pytania można kierować do rumskiego MOPS-u, tel. 58 671 05 56 oraz mail: [email protected]

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone