Zamknij
REKLAMA

Już dziś zapisz się do drużyny harcerek!

20:14, 27.02.2019 | źródło: UM Rumia
Skomentuj
REKLAMA

19. Rumska Drużyna Harcerek „Puszcza” prowadzi nabór. Do drużyny działającej na terenie Rumi mogą dołączyć dziewczynki w wieku od 10 do 15 lat. Zbiórka rekrutacyjna odbędzie się 16 marca o godz. 10 przy dworcu w Rumi.

- Nasza drużyna funkcjonuje od trzech lat. Mamy pięć zastępów. Nasze spotkania odbywają się co tydzień w sobotę, a co jakiś czas odbywamy również tzw. biwaki harcerskie, podczas których możemy sprawdzić zdobytą wiedzę – mówi Weronika Stankowska, drużynowa, pełniąca tę funkcję od założenia grupy.

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej to wspólnota przyjaciół – dzieci, młodzieży i dorosłych, która w oparciu o wartości chrześcijańskie – poprzez przykład instruktorek i instruktorów harcerskich, a także pracę nad sobą, służbę, przygodę oraz inne elementy metody harcerskiej – wychowuje człowieka pełnego radości życia, odpowiedzialnego za Polskę i gotowego podjąć wyzwania współczesności.

– Zapraszamy do odwiedzenia drużynowego fanpage’a na Facebook-u lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego z drużynową 794 473 945 – podsumowuje Weronika Stankowska.

 

(źródło: UM Rumia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA