Zamknij
REKLAMA

Zostań ecobohaterem! Weź udział w sobotniej akcji!

09:56, 04.06.2019 | A.W
Skomentuj
REKLAMA

Zestawy gadżetów, pokazy naukowe, laserowy paintball, konkursy, animacje i dmuchańce – wszystko to w sobotę będzie czekać na ecobohaterów, czyli uczestników „Czystej Rumi”. Akcja polega na wspólnym sprzątaniu miasta, a jej zwieńczeniem jest ekologiczny festyn.

Na potrzeby akcji miasto podzielone zostanie na poszczególne sektory, a każdy z nich znajdzie się pod opieką odpowiedniego koordynatora. To właśnie koordynatorzy będą wręczać wolontariuszom specjalnie oznaczone worki na śmieci oraz jednorazowe rękawiczki, niezbędne do sprzątania miasta.

Worki, które zostaną podczas akcji wypełnione śmieciami, uczestnicy będą mogli wrzucać do przygotowanych przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Rumi pojemników, a także pozostawiać w obrębie wyznaczonych skrzyżowań.

Po uporządkowaniu miejskiej przestrzeni każdy wolontariusz otrzyma opaskę uprawniającą do odbioru upominku, popcornu i waty cukrowej, a także bezpłatnego skorzystania z dmuchanego pałacu oraz zjeżdżalni. Chętni będą mogli także upiec kiełbaskę przy ognisku oraz skosztować grochówki. Stanowiąca zwieńczenie akcji impreza odbędzie się w parku Żelewskiego (ul. Filtrowa).

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA