Zamknij
REKLAMA

Uwaga w Łęczycach kręcą film

08:30, 15.07.2021 | K.L
Skomentuj Fot. pixabay
REKLAMA

Gmina Łęczyce informuje mieszkańców o wstrzymaniu ruchu na ulicy Długiej w związku z przygotowaniami i realizacją filmu. Czasowe wstrzymanie ruchu drogowego będzie miało miejsce w dniu 18 lipca 2021 r.

Plan prac filmowych:

6:00 - 8:00 – Przygotowania

8:05 - 9:00 - Realizacja 1 cz. sceny filmowej polegającej na przejeździe auta ul. Długą od mostu na Łebie do skrzyżowania z ul. Podgórną (w trakcie tej godziny mogą wystąpić utrudnienia przejazdu i wstrzymania ruchu drogowego na czas ujęcia trwającego 5-7 minut)

9:10 - 10:50 - Realizacja 2 cz. sceny filmowej polegającej na przejeździe auta ul. Długą od mostu na Łebie do skrzyżowania z ul. Podgórną (w trakcie tej godziny mogą wystąpić utrudnienia przejazdu i wstrzymania ruchu drogowego na czas ujęcia trwającego 5-7 minut)

11:05 - 12:00 - Realizacja 3 cz. sceny filmowej polegającej na przejeździe auta przez przejazd kolejowy w Łęczycach (w trakcie tej godziny mogą wystąpić utrudnienia przejazdu i wstrzymania ruchu drogowego na czas ujęcia trwającego 5-7 minut)

Informacje ważne od realizatorów filmu:

  • Prosimy o nieparkowanie pojazdów wzdłuż ul. Długiej od mostu na Łebie do skrzyżowania z ul. Podgórną oraz na ul. Podgórnej na wysokości sklepu.
  • W trakcie trwania prac filmowych kierowaniem ruchem będą się zajmować wykwalifikowani pracownicy ochrony planu filmowego.
  • Zdjęcia odbywają się na podstawie zgody udzielonej Producentowi filmu przez Zarząd Drogowy Powiatu Wejherowskiego.
  • Mieszkańców Gminy przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za pomoc w realizacji filmu.

Źródło: samorzad.gov.pl/web/gmina-leczyce

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

kinomankinoman

2 0

Obyczajowy czy kryminał? 09:23, 16.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%