Zamknij
REKLAMA

Zaplanowano remont placu zabaw w Tępczu

09:00, 18.09.2021 | K.L
Skomentuj Fot. luzino.eu
REKLAMA

Plac zabaw w Tępczu zostanie wyremontowany. Gmina Luzino złożyła projekt do programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, który został nagrodzony, a na jego cel przeznaczono 20 tys. złotych netto.

Inwestycja zostanie zrealizowana dzięki projektowi Gmina Luzino nagrodzonemu w ramach dobrosąsiedzkiego programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Na cel przeznaczono 20 tys. złotych netto.

W ramach prac zostaną usunięte uszkodzone elementy dotychczasowego sprzętu, ustawiona zostanie huśtawka i zestaw wspinaczkowy. Plac zabaw stanie się bezpiecznym miejscem do zabawy najmłodszych mieszkańców Tępcza i gminy Luzino. Przestrzeń ułatwi też integrację rodzicom, którzy przychodzą na plac zabaw ze swoimi pociechami.

Program „WzMOCnij Swoje Otoczenie” to ogólnopolski program grantowy, realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Konkurs skierowany jest do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednej z siedmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.

 

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%