Zamknij
REKLAMA

Aktywny piątek dla młodzieży

11:30, 22.09.2021 | M.F
Skomentuj fot. Orlik Luzino FB
REKLAMA

Na wszystkich uczestników będą czekać nagrody i świetne atrakcje. Będzie też możliwość zrobienia dobrego uczynku dodając śmieci na charytatywną zbiórkę.

Na terenach wokół luzińskiego Orlika, odbędą się Jesienne Biegi Po Zdrowie z Pogorem. W ramach wydarzenia odbędą się biegi dla dzieci w kategoriach wiekowych od najmłodszych do VI klasy szkoły podstawowej. We współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Luzinie odbędzie się Bieg w kategorii OPEN z Pogorem, głównym bohaterem książki Katarzyny Keller, "Z kajetu Kajetana. Pogromcy Pogora" wydawnictwo Kocur Bury, której akcja rozgrywa się w Luzinie. Na uczestników biegu tradycyjnie czekają atrakcyjne nagrody, które losowane będą wśród wszystkich uczestników zawodów.

Impreza połączona będzie z Charytatywną zbiórką elektrośmieci, z której dochód przeznaczony będzie dla małej Matyldy, mieszkanki Luzina. Zbiórka rozpocznie się w piątek o g. 15.00, a zakończy się w sobotę 25 września o g. 12.00. Zbiórka odbywać się będzie na parkingu przy Orlik Luzino od strony Parku im. Gerarda Labudy.

Biegi odbędą się już w ten piątek o godzinie 16:00, od 15:00 można się na nie zapisywać. Każdy uczestnik powinien mieć ze sobą pisemną zgodę rodzica.

(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%