Zamknij
REKLAMA

SP Gościcino w Pomorskich Żaglach Wiedzy

09:13, 30.09.2021 | K.L
Skomentuj Fot. pomorskiezaglewiedzy
REKLAMA

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Gościcinie wezmą udział w projekcie “Pomorskie Żagle Wiedzy – Partnerstwo Gminy Kosakowo”. W ramach projektu przewiduje się realizację m.in. praktycznych zajęć żeglarskich, jednodniowych wyjazdów edukacyjnych do instytucji związanych z edukacją morską i żeglarską oraz pikników naukowo-żeglarskich.

Projekt „Pomorskie Żagle Wiedzy” realizowany jest przez Samorząd Województwa Pomorskiego w obszarze edukacji morskiej i żeglarskiej w partnerstwie z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Działania w zakresie edukacji morskiej i żeglarskiej będą uwzględniały nadmorskie położenie regionu oraz istniejącą infrastrukturę wodno-żeglarską, a mają na celu kształtowanie kompetencji kluczowych uczniów.

Wczoraj 29 września Wójt Gminy Wejherowo Przemysław Kiedrowski podpisał Umowę partnerską na rzecz realizacji projektu pn. Pomorskie Żagle Wiedzy – Partnerstwo Gminy Kosakowo” w gminie Wejherowo. Do projektu, z terenu gminy, przystąpiła Szkoła Podstawowa w Gościcinie. Jej uczniowie wezmą udział m.in. w praktycznych zajęciach żeglarskich, jednodniowych wyjazdach edukacyjnych do instytucji związanych z edukacją morską i żeglarską oraz piknikach naukowo-żeglarskich.

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%