Zamknij
REKLAMA

10-lecie Koła Gospodyń Wiejskich gm. Wejherowo

10:30, 23.11.2021 | .
Skomentuj Fot. Koło-Gospodyń-Wiejskich-Bolszewo/Fb
REKLAMA

Koło Gospodyń Wiejskich Bolszewo obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia istnienia. Z tej okazji odbyły się w miniony piątek, 19 listopada, uroczystości: w kościele w Bolszewie została odprawiona msza święta, a następnie miało miejsce spotkanie z zaproszonymi gośćmi w sali Ambasador.

KGW Bolszewo jest najdłużej nieprzerwanie działającym kołem w Gminie Wejherowo. Wśród gości uczestniczących w uroczystości byli starosta Powiatu wejherowskiego- Gabriela Lisius, wicestarosta Jacek Thiel, wójt Gminy Wejherowo  Przemysław Kiedrowski, ojciec Łukasz Porąbka– proboszcz miejscowej parafii,  przedstawiciele Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, lokalnych stowarzyszeń  i ochotniczej straży pożarnej.

Prezes Koła - Pani Grażyna Groth przedstawiła, krótki rys historyczny powstania koła, a także najważniejsze osiągnięcia. Następnie głos zabrali zaproszeni goście, którzy zgodnie twierdzili, że KGW Bolszewo stanowi wizytówkę tej małej ojczyzny i wszędzie, gdzie reprezentują samorząd, pozostawiają po sobie zdecydowanie pozytywne wrażenia. Aktywna działalność i organizowanie licznych inicjatyw na terenie gminy z pewnością może stanowić przykład dla innych organizacji.

Z okazji jubileuszu KGW zostało obdarowane wieloma prezentami m.in. wielkim szampanem wręczonym przez wójta czy książkami o tematyce kulinarnej od starosty i wicestarosty. Członkowie KGW także wręczyli podarunki w ramach podziękowania za dotychczasową współpracę przybyłym gościom.

Fot. Koło-Gospodyń-Wiejskich-Bolszewo/Fb

Źródło: ugwejherowo.pl

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

RobertRobert

6 0

Andrzej jak prawdziwy Kaszub w stroju regionalnym się zaprezentował 11:20, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LukiLuki

5 0

Znajomy sąsiad Andrew robi za kaszubskiego klauna. A ile ma wokół pań... 06:35, 24.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%