Zamknij
REKLAMA

ESkarbonka dla WOŚP

10:30, 20.01.2022 | M.F.
Skomentuj fot. Gmina Luzino/fb
REKLAMA

W niedzielę 30 stycznia br. odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku Gmina Luzino gra razem z WOŚP i zachęca wszystkich mieszkańców do wsparcia tej inicjatywy. W tym roku gmina uruchomiła eSkarbonkę, czyli elektroniczną puszkę dla WOŚP.

Jak co roku mobilizujemy wszystkie siły i gramy razem wspólnie z luzińskim sztabem WOŚP działającym przy GOKu w Luzinie! - mówi Wójt Gminy Luzino Jarosław Wejer. - W tym roku dodatkowo, wspólnie zagrajmy z radością zapełniając eSkarbonkę Gminy Luzino. Do dzieła! 

Wpłaty do eSkarbonki może dokonać każdy, kto posiada internetowe konto bankowe. Aby dokonać wpłaty do eSkarbonki wystarczy kliknąć tutaj: eSkarbonka dla WOŚP od Gminy Luzino.

Można pozostać anonimowym lub utrwalić swe imię lub nazwisko. Na stronie eSkarbonki pojawi się też informacja o wpłacie wraz z jej kwotą i imieniem darczyńcy. Każda złotówka wpłacona do eSkarbonki automatycznie trafi bezpośrednio na konto Fundacji WOŚP.

W luzińskim sztabie WOŚP działającym przy Gminnym Ośrodku Kultury w Luzinie kwestować będzie 25 wolontariuszy. Spotkać będzie można ich zarówno przed, jak i po mszach świętych przy kościele pw. Św. Wawrzyńca i przy kościele pw. Matki Boskiej Różańcowej w Luzinie, a także w okolicach kościoła w Sychowie i w Kębłowie.

Źródło: luzino.eu

(M.F.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

dla Dziecidla Dzieci

4 1

:) Ludzie Dobrej Woli dokonują Wielkiego i Szlachetnego Dzieła - w Wejherowie, w Gminie, w Luzinie... Tak trzymać! 12:25, 21.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KwakKwak

1 6

Ani grosza dla tego **** 15:01, 21.01.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

racjonalistaracjonalista

4 0

Skąd w Polsce tylu zapiekłych de'Bili i kre'Tynów? Aantyorkiestrowcy, antyszczepionkowcy, płaskoziemcy wszelkiej maści... Może piąta fala podniesie - okrutnie lecz skutecznie - poziom IQ w naszym narodzie! 09:00, 22.01.2022


pikipiki

0 0

Przecież ten on nie bierze z tego nic ,rozlicza co do PLN na swojej jawnej stronie , co innego Caritasik ,ale jak kto woli ... 14:31, 28.01.2022


REKLAMA
0%