Zamknij
REKLAMA

Gdański Runmageddon

14:15, 06.08.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

Najbardziej ekstremalny bieg przez przeszkody Runmageddon we wrześniu zawita do Gdańska. Przypomnijmy że wcześniej gościł w Gdyni i Sopocie.

Pierwszy raz w Trójmieście pracownicy lokalnych przedsiębiorstw będą mieli okazję wystartować w Runmageddonie Biznes Szlachetna Paczka. W dniach 15 –16 września 2018 areną zmagań startujących śmiałków staną się nadmorskie oraz leśne tereny Gdańska.

Uczestnicy pierwszego Runmageddonu w Gdańsku będą mogli konkurować na kilku dostępnych dystansach. Dla osób dorosłych przewidziano trzy wersje biegu o zróżnicowanej długości oraz ilości przeszkód: najkrótszy, 3-kilometrowy Intro z ponad 15 przeszkodami, odbywający się na dystansie 6-kilometrów Rekrut z minimum 30 przeszkodami oraz 12-kilometrowy Classic z co najmniej 50 przeszkodami.

- Bardzo się cieszymy, że tegoroczna jesienna, nadmorska edycja biegu odbędzie się w Gdańsku. Runmageddon to kolejna wielka impreza biegowa, odbywająca się w naszym mieście, którą Gdańsk wspiera finansowo. Mamy szczęście być miastem o zróżnicowanym krajobrazie, bardzo dobrej infrastrukturze biegowej i doświadczeniu w organizacji imprez biegowych. mówi prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

- Uczestnicy naszego biegu, bardzo lubią nadmorskie trasy, dlatego cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wrócić nad nasze piękne morze. Tym razem, po raz pierwszy w historii bieg odbędzie się w Gdańsku. Jesteśmy zadowoleni, że przedstawiciele miasta zdecydowali się podjąć wraz z nami to wyjątkowe sportowe wyzwanie. Fanów biegów ekstremalnych, którzy na Runmageddon Gdańsk przyjadą z całej Polski czeka niezwykłe doświadczenie. Serdecznie zapraszam również kibiców, dla których także przygotowaliśmy wiele atrakcji. powiedział Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone