Zamknij
REKLAMA

Burmistrz Redy i radni zaprzysiężeni

12:33, 22.11.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Wybrany po raz kolejny na burmistrza Krzysztof Krzemiński oraz dziewiętnastu radnych złożyli ślubowanie podczas pierwszej sesji Rady Miejskiej w Redzie kadencji 2018-2023.

W skład Rady Miejskiej w Redzie wchodzi w sumie 21 radnych, ale w środę ślubowanie składało dziewiętnaście osób. Wybrana do Rady Hanna Janiak nadal sprawowała będzie funkcję sekretarza miasta. Mandatu radnego nie objął również Łukasz Kamiński, który ma zostać zastępcą burmistrza ds. społecznych i oświaty.

Podczas inauguracyjnej sesji Rady Miejskiej w Redzie poza złożeniem ślubowań i wręczeniem zaświadczeń o wyborze na radnego wybrano prezydium. Funkcję przewodniczącego po raz kolejny objął Kazimierz Okrój. Wiceprzewodniczącymi Rady Miejskiej w Redzie zostali: Dariusz Czylkowski, Andrzej Byczkowski i Małgorzata Lewińska.

- Chciałbym wszystkich zapewnić, że dopóki będę sprawował funkcję przewodniczącego, będę starał się, żebyśmy wszyscy obradowali przy jednym stole – mówił do zebranych w sali obrad Kazimierz Okrój. - Tak, abyśmy nigdy nie dzielili się, żebyśmy o problemach i przyszłości Redy dyskutowali w jednym pomieszczeniu i przy jednym stole.

Poza radnymi ślubowanie podczas inauguracyjnej sesji składał również Krzysztof Krzemiński, który na burmistrza wybrany został już po raz czwarty. - To dla mnie zarówno motywacja do dalszej, wytężonej pracy na rzecz rozwoju miasta, jak i ogromne zobowiązanie w stosunku do mieszkańców, którzy obdarzyli mnie wysokim zaufaniem – mówi Krzysztof Krzemiński.

Na co zamierzają stawiać władze Redy w ciągu najbliższych pięciu lat? - Chcemy kontynuować działania, które już podjęliśmy – zapewnia burmistrz Redy. - Jeżeli chodzi o inwestycje drogowe, to priorytetem będzie budowa węzła integracyjnego. W przypadku infrastruktury społecznej stawiamy na rozbudowę szkół.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

niktnikt

0 1

Wam-(redzianom) tylko pozazdrościć , stabilizacji i konsekwencji. Brawo! 20:44, 22.11.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

oloolo

2 0

to zamieszkaj w Redzie to zobaczysz ze nic sie nie dzieje dobrego dla mieszkancow przybywa tylko biedronek 22:02, 26.11.2018


nikt nikt

1 1

Tak na marginesie patrząc na feto, Andrzej nic a nic się nie zmienił- i charakterem i wyglądem taki sam. No i Pani Kasia coraz piękniejsza. 20:47, 22.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone