Zamknij
REKLAMA

Podaruj - odbierz niepotrzebny rower

18:50, 18.06.2021 | R.K
Skomentuj
REKLAMA

Zorganizowana przez Fundację „Już Pomagam” akcja ma na celu nieodpłatne przekazywanie sprawnych, lecz niepotrzebnych już właścicielom jednośladów do dalszego wykorzystania. Przedsięwzięciu patronuje poseł Henryka Krzywonos – Strycharska.

- W sobotę 19 czerwca, w samo południe zapraszamy do Miejskiego Parku Rodzinnego w Redzie, gdzie będzie można przynieść rower, na którym już nie jeździmy, a także znaleźć coś dla siebie – mówi burmistrz Redy Krzysztof Krzemiński - Dajmy naszym rowerom drugie życie! Nie używasz? Oddaj komuś, komu się przyda. Dobro wraca.

Redzki samorząd włączył się w akcję Fundacji „Już Pomagam” od samego początku, uczestnicząc w wejherowskiej zbiórce, na którą dostarczono z Redy 5 rowerów.

- Pani poseł Henryka Krzywonos oraz prezes Fundacji „Już Pomagam” Stanisław Kalicki wiosną przedstawili nam pomysł, prosząc o pomoc przy rozpropagowaniu akcji. Już wtedy ustaliliśmy, ze kolejna zbiórka odbędzie się w Redzie – dodaje Krzysztof Krzemiński – Dodatkowo rozszerzamy redzką akcję o zbiórkę i przekazywanie dalej książek i damskich torebek.

19 czerwca – REDA - Miejski Park Rodzinny – godzina 12 - „Podaruj - odbierz niepotrzebny rower”

(R.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%