Zamknij
REKLAMA

Prace w skateparku zakończone przed terminem

12:50, 29.07.2021 | G.A
Skomentuj
REKLAMA

Redzcy miłośnicy jazdy na deskorolce powrócili do wyremontowanego skateparku. W związku z prowadzoną modernizacją od 28 czerwca obiekt był nieczynny.

Prace zakończyły się trzy tygodnie wcześniej niż planowano.

- Po 10 latach intensywnej eksploatacji elementy obiektu w sposób naturalny się zużyły, stąd konieczność modernizacji, której celem jest przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa użytkowników i dostosowanie skateparku do nowych trendów – mówił w czerwcu Krzysztof Krzemiński, burmistrz Redy.

Głównym elementem robót była wymiana starej nawierzchni z kostki betonowej na gładką, jednolitą powierzchnię. Poprawiono też stan przeszkód, zainstalowano nowe elementy i naprawiono ogrodzenie wokół obiektu.

Realizację inwestycji miasto zleciło firmie specjalizującej się w tego typu obiektach. Niestety, długie terminy oczekiwania sprawiły, że remont zbiegł się w czasie z wakacjami.

- Pogoda sprzyjała, nie pojawiły się żadne niespodziewane przeszkody, więc prace zakończono znacznie wcześniej, niż przewidywała umowa. Zapraszamy wszystkich chętnych do nowego, bezpieczniejszego skateparku w Miejskim Parku Rodzinnym – dodaje zastępca burmistrza Halina Grzeszczuk.

Koszt inwestycji wyniósł 150 tysięcy złotych i został sfinansowany w całości z budżetu Miasta Redy.

 

(G.A)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

PawełPaweł

3 0

Firma remontowa mogłaby posprzątać po sobie resztki budowlane 09:50, 30.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%