Zamknij
REKLAMA

Zajęcia Tai Chi w Redzie

10:30, 03.10.2021 | K.L
Skomentuj Fot. fabrykakultury.pl
REKLAMA

Już w kolejną niedzielę 10 października odbędą się kolejne zajęcia Tai Chi w Redzie. Nie będą jednak odbywały się na świeżym powietrzu, jak dotychczas. Z uwagi na okres jesienny zostają przeniesione do budynku Fabryki Kultury.

Z uwagi na okres jesienny zajęcia z Tai Chi będą się odbywały w Fabryce Kultury w Redzie, na ul. Łąkowej 59a z zachowaniem reżimu sanitarnego. Wstęp na zajęcia jest wolny. Początek o godz. 10.00.

Przypomnijmy. Tai Chi są to zajęcia dla każdego, można je wykonywać niezależnie od swojego wieku i stanu fizycznego. Łączą w sobie spokój, płynność i uwagę.Tai Chi ćwiczą ludzie na całym świecie, jest to forma ruchu, która nie obciąża naszych stawów, wzmacnia mięśnie, poprawia koordynację oraz uczy świadomości naszego ciała. Jest to wspaniały sposób na ruch, który możesz wykonywać na łonie natury jak i w zaciszu swojego mieszkania.

Podczas spotkania chcemy zadbać o Wasze bezpieczeństwo: należy zachować dystans 2 m od osoby ćwiczącej obok., ćwiczenia można wykonywać bez maseczki ochronnej, obowiązuje dezynfekcja rąk i pomiar temperatury.

Prowadzącą zajęcia jest pani Małgorzata Cudziło, wieloletni, dyplomowany instruktor Tai Chi i fitnessu. Swoją przygodę z gimnastyką Tai Chi poznała podczas kilkuletniego pobytu w Chinach, którego ukoronowaniem był zaszczyt ćwiczenia z dwoma tysiącami obywateli Chińskich na Placu przed Świątynią Nieba w Pekinie.

 

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%