Zamknij
REKLAMA

TAI CHI w listopadzie

12:30, 06.11.2021 | .
Skomentuj Fot. facebook.com/groups/taichireda
REKLAMA

Fabryka Kultury w Redzie zaprasza na darmowe zajęcia z Tai Chi. Pierwsze z dwóch listopadowych spotkań odbędzie się jutro 7., a drugie 21. w sali Fabryki Kultury na ul. Łąkowej 59a. 

W dwie niedziele listopada, 7. i 21. w sali Fabryki Kultury odbędą się kolejne darmowe zajęcia z Tai Chi. Organizatorzy zapewniają, że zajęcia odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa: należy zachować dystans 2 m od osoby ćwiczącej obok., ćwiczenia można wykonywać bez maseczki ochronnej, obowiązuje dezynfekcja rąk, pomiar temperatury. Początek zajęć o godz. 10.00.

O TAI CHI:

Tai Chi są to zajęcia dla każdego, można je wykonywać niezależnie od swojego wieku i stanu fizycznego. Są to ćwiczenia, które łączą w sobie spokój, płynność i uwagę.Tai Chi ćwiczą ludzie na całym świecie, jest to forma ruchu, która nie obciąża naszych stawów, wzmacnia mięśnie, poprawia koordynację oraz uczy świadomości naszego ciała.

Prowadzenie:

Małgorzata Cudziło, wieloletni, dyplomowany instruktor Tai Chi i fitnessu. Swoją przygodę z gimnastyką Tai Chi poznała podczas kilkuletniego pobytu w Chinach, którego ukoronowaniem był zaszczyt ćwiczenia z dwoma tysiącami obywateli Chińskich na Placu przed Świątynią Nieba w Pekinie.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%