Zamknij
REKLAMA

Wejherowo stroi się na święta. Jak się zmieni?

18:26, 05.12.2017 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

W centralnym punkcie miasta pojawiły się już choinka, olbrzymie prezenty, czy też niedźwiedzie. Trwa strojenie Wejherowa na Święta Bożego Narodzenia. Świąteczne iluminacje rozbłysną już jutro, tj. 6 grudnia.

W Wejherowie świąteczną atmosferę da się poczuć już na blisko trzy tygodnie przed Wigilią. Iluminacje rozbłysnął już w najbliższą środę. Będzie można je podziwiać nie tylko na Placu Wejhera, ale i w innych punktach miasta.

- Elementy świąteczne wprowadziliśmy między innymi do parku miejskiego, który jest miejscem bardzo popularnym nie tylko wśród mieszkańców, ale i przyjezdnych - mówi Krzysztof Hildebrandt, prezydent Wejherowa. - W ten sposób staramy się stworzyć ten niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Na Placu Wejhera montaż świątecznych dekoracji rozpoczął się w poniedziałek. Wcześniej, bo wraz z początkiem grudnia, rozbłysnęły iluminacje, które w Wejherowie zamontowane zostały wzdłuż drogi krajowej nr 6.

- To wszystko ma stworzyć taką przedświąteczną atmosferę. Wprowadzić nas w okres Świąt Bożego Narodzenia i sprawić, żebyśmy tym wyjątkowym czasem cieszyli się jak najdłużej - mówi Krzysztof Hildebrandt.

Świąteczną atmosferę mają zapewnić nie tylko iluminacje, ale także Jarmark Bożonarodzeniowy, który wystartuje już w przyszłą środę. Na Placu Wejhera ma być radośnie, kolorowo i gwarno.

(A.W)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone