Zamknij
REKLAMA

Tancerze opanowali Wejherowo

14:41, 10.12.2017 | G.B
REKLAMA
Skomentuj

Ponad 1000 tancerzy sportowych z terenu całej Polski rywalizowało w Wejherowie. Bazą Ogólnopolskiego Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa była hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 6.

Dwudniowy turniej rozpoczął się sobotni poranek, 9 grudnia a zmagania potrwają do niedzielnego wieczora. W sumie w trakcie wejherowskiego turnieju wystąpiło ponad 1000 tancerzy z terenu całej Polski, były to głównie pary dziecięce w wieku
od 7 do 13 lat, rywalizowali także tancerze przedszkolni, którzy brali udział w Mikołajkowym Turnieju Par Przedszkolnych).

W trakcie tanecznych zmagań zorganizowano również Finał Grand Prix Polski Ekstraklasa Taneczna Federacji Tańca Towarzyskiego oraz Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim.

Widowiskowym i atrakcyjnym punktem turnieju była Wieczorna Gala Taneczna, którą poprowadziła doskonała tancerka, trenerka i sędzia tańca sportowego Iwona Pavlović, znana z udział w telewizyjnych programów tanecznych "Taniec z Gwiazdami".

(G.B)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone