Zamknij
REKLAMA

Złodziej zasnął. Pobudkę zorganizowali strażnicy

10:39, 01.03.2019 | źródło: SM w Wejherowie
REKLAMA
Skomentuj

27-letni złodziej wpadł w ręce wejherowskich strażników miejskich po tym, jak zasnął w jednej z klatek schodowych. Mieszkaniec gminy Luzino przyznał się do kradzieży roweru.

W piątek około godz. 05:45 dyżurny Straży Miejskiej w Wejherowie otrzymał zgłoszenie, że w jednej z klatek schodowych przy ulicy Granicznej w Wejherowie leży mężczyzna. Zgłoszenie potwierdziło się. Na widok przybyłych funkcjonariuszy 27-latek pośpiesznie wstał i próbował oddalić się w kierunku sąsiedniej klatki schodowej, gdzie został zatrzymany.

Na klatce schodowej funkcjonariusze zauważyli stojący rower górski Kross Hexagon. Okazało się, że jednoślad został skradziony na ulicy Puckiej pracownikowi jednego z banków. Do kradzieży pojazdu przyznał się spłoszony z klatki schodowej 27-letni mieszkaniec gminy Luzino.

Sprawca wraz z rowerem zastał przekazany policji, która prowadzi dalsze czynności w sprawie.

(źródło: SM w Wejherowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone