Zamknij
REKLAMA

Łącznik Dworcowa-Spacerowa niemal gotowy

10:37, 11.04.2019 | źródło: UM w Wejherowie
REKLAMA
Skomentuj

Dobiega końca modernizacja nawierzchni łącznika pomiędzy ulicą Dworcową i Spacerową w Wejherowie, gdzie zniszczoną nawierzchnię z trylinki wymieniono na kostkę betonową.

Oprócz wymiany nawierzchni drogowej na długości około270 metrów wyremontowany został także chodnik i przydrożne miejsca postojowe.

- Łącznik stanowi ważny odcinek komunikacyjny, po którym poruszają się piesi i kierowcy, mieszkający na osiedlu 1000-lecia Państwa Polskiego – mówi Beata Rutkiewicz, zastępca prezydenta miasta Wejherowa. - Modernizacja nawierzchni poprawi nie tylko estetykę, ale również bezpieczeństwo użytkowników tej ulicy.

Do zakończenia remontu zostały jedynie prace ziemne. Koszt inwestycji, która otrzymała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu rewitalizacji, wyniesie 453 870 zł brutto.

(źródło: UM w Wejherowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

hehehehe

1 0

'Do zakończenia remontu zostały jedynie prace ziemne' - myślałem, że to głównie prace ziemne :))) 11:38, 11.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone