Zamknij
REKLAMA

Ukradł z Niemiec samochód za pół miliona złotych

14.50, 03.10.2022 M. F. Aktualizacja: 10.56, 04.10.2022
Skomentuj fot. KPP Wejherowo
REKLAMA

Policjanci z powiatu wejherowskiego przy współpracy z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji w Warszawie znaleźli i odzyskali kradziony samochód z terenu Niemiec. Zatrzymana w tej sprawie jest jedna osoba.

W piątek przed południem kryminalni z Wejherowa dzięki współpracy z BMWP w Warszawie wspólnie z policjantami z Posterunku Policji w Łęczycach oraz w Luzinie odzyskali ukradziony z terenu Niemiec samochód marki Jeep Grand Cherokee.

Policjanci z Łęczyc zostali skierowani w rejon miejscowości Strzebielino i tam na jednym z parkingów zauważyli kradziony pojazd, który następnie został przez funkcjonariuszy sprawdzony i zabezpieczony do sprawy.

Natomiast policjantom z Luzina udało się zatrzymać 54-latka odpowiedzialnego za to przestępstwo. Mężczyzna został rozpoznany w innym pojeździe i zatrzymany do kontroli drogowej, po czym doprowadzono go do wejherowskiej komendy.

Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzut dotyczący kradzieży z włamaniem. W niedzielę sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy.

Źródło: KPP Wejherowo

(M. F.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ŁAPAĆ ZŁODZIEIŁAPAĆ ZŁODZIEI

0 0

elegancko 15:35, 04.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%