Zamknij
REKLAMA

Okradali tereny budowy

07:00, 13.03.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z komisariatu w Gdańsku Śródmieściu oraz Osowie, którzy pracowali nad sprawami kradzieży elektronarzędzi oraz betonowych płyt z terenu budów, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 28 i 40 lat.

Praca nad sprawą kradzieży elektronarzędzi o wartości 18 tys. złotych z terenu budowy doprowadziła do zatrzymania 28-letniego mężczyzny podejrzanego o kradzież z kontenera, w którym pracownicy przechowywali sprzęt m.in. młoto-wiertarki, gwintownicy wraz z osprzętem oraz innych przedmiotów, które można było spieniężyć. Zatrzymany 28-latek przyznał się do popełnionego przestępstwa, policjanci odzyskali część ukradzionego sprzętu, który mężczyzna zdążył sprzedać do jednego z lombardów.

Z kolei policjanci z komisariatu na Osowej rozwiązali sprawę, gdzie łupem złodziei padły nietypowe przedmioty. W lutym tego roku na szkodę jednej z firm sprawca ukradł 40 betonowych płyt jumbo o wartości 1600 złotych. Jednym ze sprawców kradzieży jest 40-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Mężczyzna w nocy wspólnie z innym mężczyzną, którego tożsamość jest znana policjantom załadował ukradzione płyty koparko- ładowarką do przyczepy i przewiózł je na posesję kolegi. Najprawdopodobniej chciał wykorzystać ukradzione płyty na swoim podwórku.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone