Zamknij
REKLAMA

97 wykroczeń po akcji z kryptonimem

11:00, 13.03.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie przeprowadzili na terenie powiatu działania pod kryptonimem „Pojazdy uprzywilejowane, firmy ochroniarskie” w ramach akcji w całym  województwie pomorskim.

Podczas dwóch dni weekendu policjanci z wejherowskiej drogówki w ramach działań przeprowadzali kontrole drogowe na pojazdach uprzywilejowanych i firm ochroniarskich. Celem było sprawdzenie dokumentacji i wymogów technicznych, jakie powinny spełniać tego typu samochody. Policjanci sprawdzali stan techniczny i wyposażenie pojazdów.

Podczas dwóch dni funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego ujawnili 97 wykroczeń popełnionych przez kierowców samochodów osobowych i ciężarowych oraz dwóch kierowców znajdujących się pod wpływem alkoholu. Ponadto zatrzymali kierowcom 8 dowodów rejestracyjnych z uwagi na zły stan techniczny. Działania mają na celu eliminowanie nieprawidłowości występujących w pojazdach uprzywilejowanych, jak i eliminację z ruchu pojazdów niesprawnych technicznie.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone