Zamknij
REKLAMA

Uratowali 22-latkę przed samobójstwem

10:00, 13.04.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Dzielnicowi z komisariatu w Gdańsku Oruni odebrali zgłoszenie, dotyczące zażycia dużej ilości silnych leków przez młodą kobietę. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań na Ujeścisku. Policjanci natychmiast pojechali pod podany adres, a tam gdy nikt im nie otwierał drzwi, sami postanowili wejść do mieszkania. Była to słuszna decyzja, ponieważ w mieszkaniu zastali młodą bardzo już osłabioną kobietę, z którą był utrudniony kontakt werbalny. Wezwali pogotowie ratunkowe i ustalili, że kobieta przedawkowała silne leki.

Dzielnicowi przed przyjazdem ratowników medycznych nakłonili kobietę do wypicia dużej ilości płynów, co spowodowało opróżnienie żołądka z niebezpiecznej treści. Ratownicy, którzy przyjechali na miejsce potwierdzili, że zażycie tak dużej ilości leku było realnym zagrożeniem dla jej życia.

W trakcie interwencji zabezpieczono list, z którego wynikało że kobieta żegna się z bliskimi. Funkcjonariusze teraz sprawdzą dokładnie co było przyczyną podjęcia takiej decyzji przez 22-latkę.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone