Zamknij
REKLAMA

Dziecko zatrzaśnięte w aucie. Szybka reakcja

09:55, 12.06.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Na matkę wylał się hejt, tymczasem zachowała się ona bardzo przytomnie.

W sieci pojawił się filmik, na którym zgromadzona wokół samochodu grupa ludzi próbuje zbić szybę, by wydostać zatrzaśnięte w nim dziecko. Zdarzenie miało miejsce 1. czerwca przy Porcie Rumia, a TUTAJ można obejrzeć filmik. 

Wiele osób kojarzyło tę sytuację z niedawnym pozostawieniem dziecka w aucie przy dworcu PKP w Rumi - wtedy dwulatek został uwięziony w samochodzie na około 3 godziny. Wówczas na osobie, która "uwięziła" dziecko nie pozostawiono suchej nitki, podobnie było w przypadku filmiku z parkingu przy centrum handlowym. Te sytuacje jednak znacznie się od siebie różnią.

Jak potwierdziła policja, dziecko faktycznie było zamknięte w samochodzie, jednak nie było przez matkę zostawione nawet na chwilę. Kobieta przez roztargnienie pozostawiła klucze w aucie, a samochód po zamknięciu drzwi zatrzasnął się z dzieckiem w środku. Jak zaznacza policja, która (już po tym jak dziecko wydostano z auta) przyjechała na miejsce, matka mimo swojej pomyłki, zadziałała bardzo przytomnie, prosząc innych ludzi o wybicie szyby w samochodzie. Udało się to zrobić, a dziecku nic się nie stało. - Ważne, żeby nie łączyć tych dwóch spraw z Rumi. W przypadku zdarzenia z parkingu pod Portem Rumia nie było złej woli ze strony matki. Mimo zatrzaśnięcia kluczy w środku, kobieta zadziałała szybko i nie pozwoliła, aby dziecku coś się stało. Nie ma tutaj mowy o pozostawieniu go - chwali postawę matki Anetta Potrykus, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie.

 

 

(K.G)
REKLAMA

Komentarze (4)

GoscGosc

8 1

Opluwanie innych to narodowy sport Polaków-cebulaków, tymbardziej, że można pozostać do pewnego stopnia anonimowym. U siebie belki nie widzą, a u innych drzazgę znajdą, typowe.... 11:09, 12.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

motorowodnymotorowodny

1 8

co to za syfiasta marka samochodu, że kluczyki da się zatrzasnąć w środku?
Pewnie ta niemiecka jeszcze z dzyndzlami przy szybach, żeby blokować nimi drzwi jak w polonezie.
Normalne marki mają blokadę tylko gdy kluczyki są w stacyjce i samochód przekroczył prędkość 5km/h 11:20, 12.06.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

taktaktaktak

0 0

widzisz nie każdy ma taki *%#)!& samochód jak Ty
zawsze się znajdzie jakiś ?mądry typ?
Hejtujesz samochód ? 11:51, 16.06.2018


ademadem

5 0

Fajna reakcja ludzi, że jej pomogli, a nie że każdy się odwraca plecami. Kobieta wiadomo, dała ciała z tymi kluczykami, ale szacunek, że potem miała łeb na karku. 11:44, 12.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone