Zamknij
REKLAMA

Zabrał kobiecie samochód

13:00, 07.08.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci otrzymali zgłoszenie o rozboju, do którego doszło przy ul. Słowackiego w Gdańsku. Około godziny 13:00 mężczyzna podszedł do pakującej zakupy do auta kobiety i grożąc jej użyciem siły, zażądał kluczyków do opla. Po chwili odjechał autem w kierunku skrzyżowania z ul. Szymanowskiego, gdzie spowodował wypadek, uderzając w dwa oczekujące na zmianę świateł pojazdy. Po wypadku wybiegł z samochodu i uciekł w kierunku ulicy Słowackiego. Pokrzywdzona oszacowała straty na 55 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę przy jednej z posesji na ul. Słowackiego. 35-letni mieszkaniec Gdańska stawiał opór, był agresywny, nie wykonywał poleceń policjantów, znieważał ich i groził. Policjanci zmuszeni byli użyć wobec niego siły fizycznej. 35-latek został obezwładniony i zatrzymany. Z uwagi na obrażenia, jakie posiadał w wyniku zderzenia pojazdów, policjanci udzielili mu pomocy medycznej i wezwali na miejsce ratowników medycznych, którzy zatrzymanego mężczyznę przewieźli do szpitala. 35- latek do czasu przewiezienia go do aresztu pozostawał pod nadzorem policjantów.

Zatrzymany przez policjantów mężczyzna był pijany, alkomat pokazał blisko 2 promile alkoholu. 35-latek nie posiadał również uprawnień do kierowania samochodami.

(D.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone