Zamknij
REKLAMA

Zabrał kobiecie samochód

13:00, 07.08.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci otrzymali zgłoszenie o rozboju, do którego doszło przy ul. Słowackiego w Gdańsku. Około godziny 13:00 mężczyzna podszedł do pakującej zakupy do auta kobiety i grożąc jej użyciem siły, zażądał kluczyków do opla. Po chwili odjechał autem w kierunku skrzyżowania z ul. Szymanowskiego, gdzie spowodował wypadek, uderzając w dwa oczekujące na zmianę świateł pojazdy. Po wypadku wybiegł z samochodu i uciekł w kierunku ulicy Słowackiego. Pokrzywdzona oszacowała straty na 55 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę przy jednej z posesji na ul. Słowackiego. 35-letni mieszkaniec Gdańska stawiał opór, był agresywny, nie wykonywał poleceń policjantów, znieważał ich i groził. Policjanci zmuszeni byli użyć wobec niego siły fizycznej. 35-latek został obezwładniony i zatrzymany. Z uwagi na obrażenia, jakie posiadał w wyniku zderzenia pojazdów, policjanci udzielili mu pomocy medycznej i wezwali na miejsce ratowników medycznych, którzy zatrzymanego mężczyznę przewieźli do szpitala. 35- latek do czasu przewiezienia go do aresztu pozostawał pod nadzorem policjantów.

Zatrzymany przez policjantów mężczyzna był pijany, alkomat pokazał blisko 2 promile alkoholu. 35-latek nie posiadał również uprawnień do kierowania samochodami.

(D.D.)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone