Zamknij
REKLAMA

Nożownik zabarykadował się w mieszkaniu

15:06, 10.09.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Straż miejska otrzymała zgłoszenie, że w jednym z wejherowskich mieszkań mężczyzna podciął sobie żyły.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 6 września około godziny 1 w nocy. Dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w Wejherowie mężczyzna podciął sobie żyły. Strażnicy podjęli interwencje  w związku z brakiem w tym czasie patrolu policji. W mieszkaniu miała być partnerka mężczyzny oraz dwoje nieletnich dzieci, których życie było zagrożone.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali na klatce schodowej ranną kobietę z dwójką nieletnich dzieci.  Za nimi wybiegł mężczyzna z nożem w ręku. Na widok mundurowych   wycofał się i  zamknął się  w mieszkaniu.  Wezwano karetkę pogotowia. W międzyczasie dojechała policja.

Funkcjonariusze wyważyli drzwi do mieszkania, w którym zabarykadował się nożownik. Ten próbował  nożem  zaatakować interweniujących funkcjonariuszy policji i straży miejskiej, ale ci atak odparli przy użyciu  paralizatora i agresora obezwładnili.

Mężczyzna, który miał rany cięte na kolanie i w okolicy lewego przedramienia, został zabrany do szpitala. Dalsze okoliczności zdarzenia bada policja.

(K.G)
REKLAMA

Komentarze (2)

ZzzZzz

0 0

Na jakim to Osiedlu w Wejherowie ? 11:33, 13.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

XYZXYZ

0 0

Sikorskiego 01:22, 14.09.2018


REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone