Zamknij
REKLAMA

Zaginiona Monika z Lini nie żyje

15:13, 05.11.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Potwierdził się najgorszy z przewidywanych scenariuszy. Monika, o której zaginięciu informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, nie żyje.

O poszukiwaniach mieszkanki Lini posialiśmy tutaj. W niedzielę na ciało młodej kobiety w rejonie jeziora Morzycz (gm. Linia) natknęły się przypadkowe osoby.

- Na miejsce ujawnienia zwłok pojechali policjanci prewencji, pionu dochodzeniowo-śledczego i technik kryminalistyki – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy KPP w Wejherowie. – Funkcjonariusze dokonali oględzin miejsca zdarzenia. W czynnościach, które nadzorował prokurator, uczestniczył biegły specjalista z zakresu medycyny sądowej. Identyfikacja potwierdziła, że były to zwłoki zaginionej 20-latki.

Policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich w śmierci mieszkanki Lini. W najbliższym czasie ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok kobiety.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone