Zamknij
REKLAMA

Wypadki i pijani kierowcy. Bilans akcji „Znicz”

19:14, 05.11.2018 | źródło: KPP w Wejherowie
REKLAMA
Skomentuj

Blisko trzydzieści kolizji i trzy wypadki drogowe – tak w skrócie można podsumować tegoroczną akcję „Znicz” na drogach powiatu wejherowskiego. Działania trwały pięć dni, od środy do niedzieli.

W sumie w zabezpieczeniu akcji „Znicz” wzięło udział ponad osiemdziesięciu policjantów ruchu drogowego i blisko trzystu trzydziestu funkcjonariuszy z innych pionów służbowych. W działania policji włączyli się również strażnicy miejscy.

Z danych KPP w Wejherowie wynika, że w okresie od 31 października do 4 listopada doszło do dwudziestu ośmiu kolizji i trzech wypadków drogowych. Dodatkowo funkcjonariusze policji zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców.

Przez ostatnie pięć dni mundurowi prowadzili także akcję pn. „Bądź widocznym patriotą”, której głównym celem było zwrócenie uwagi na używanie elementów odblaskowych przez pieszych. Patrole policyjne obecne w rejonie cmentarzy oraz funkcjonariusze w czasie kontroli drogowych wręczali biało-czerwone opaski odblaskowe.

(źródło: KPP w Wejherowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone