Zamknij
REKLAMA

W Wejherowie znowu dali znać o sobie wandale

15:57, 06.11.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Straż Miejska w Wejherowie

Zdewastowana wiata przystankowa i wózek sklepowy na drzewie – to efekt ostatnich wybryków wandali na terenie Wejherowa.

Do zniszczenia wiaty przystankowej doszło w sobotę. Jak informują wejherowscy strażnicy miejscy, nocą pijani wandale wybili wszystkie szyby, które mają chronić podróżnych przed deszczem i wiatrem.

Następnego dnia, czyli 4 listopada, grupa wandali ukradła z jednego z wielkopowierzchniowych sklepów wózek na zakupy. Złodzieje porzucili swoją zdobycz, wyrzucając ją na drzewo przy ul. Kaszubskiej w Wejherowie. Wózek ściągnęli strażnicy miejscy, a następnie przekazali go kierownictwu sklepu, z którego pochodził.

 

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

Wejher27Wejher27

0 0

Dodajcie jak sie drzewo paliło w dzien na sobieskiego 16:39, 07.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone