Zamknij
REKLAMA

Z miłości do rybek... kradł prąd

18:07, 03.12.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj
zdj. ilustracyjne (www.pixabay.com)

Straż Miejska w Wejherowie interweniowała w sprawie nielegalnego poboru prądu. Złodziejem okazał się akwarysta, który nie chciał dopuścić do tego, aby w jego akwarium zdechły rybki.

W piątek około godz. 21:40 wejherowscy strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie, że na jednym z wejherowskich osiedli mieszkaniowych dochodzi do nielegalnego poboru energii.

- Właściciel mieszkania w budynku wielorodzinnym prąd poprowadził do swojego mieszkania za pomocą przewodu elektrycznego podłączonego do oprawki oświetlenia klatki schodowej – informuje Straż Miejska w Wejherowie.

Po interwencji strażników mężczyzna sam odłączył nielegalne podłączenie, a fakt kradzieży prądu tłumaczył potrzebą ratowania rybek w akwarium. O ujawnieniu nielegalnego poboru energii powiadomiony został administrator budynku.

Fot. Straż Miejska w Wejherowie

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

Adi Adi

0 0

Ci strażnicy to prawdziwi bohaterzy 23:21, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone