Zamknij
REKLAMA

Potrącenie na pasach. Policja szuka świadków

09:14, 04.12.2018 | źródło: KPP w Wejherowie
REKLAMA
Skomentuj

Na ul. Dąbrowskiego w Rumi 68-letni kierowca renault potrącił pieszą. Świadków wypadku, do którego doszło najprawdopodobniej na przejściu dla pieszych, poszukuje policja.

W piątek przed godz. 18 dyżurny Komisariatu Policji w Rumi otrzymał informację o wypadku drogowym. Na miejsce pojechali policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu wypadku, wynika, że 68-letni kierowca renault najprawdopodobniej na przejściu dla pieszych potrącił 62-latkę – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy KPP w Wejherowie. - Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Policjanci zawracają się z apelem do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia szczegółów zdarzenia. Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z wejherowską policją. Dzwonić można pod numer: 58 672 97 53 lub 50.

 

(źródło: KPP w Wejherowie)
REKLAMA

Komentarze (3)

Stowarzyszenie [efasStowarzyszenie [efas

2 2

A co niema Policja w Rumi kamer ? tak samo Straż Miejska ma też kamery dla czego nikt nie obsługuje tego sprzętu który został zakupiony z pieniędzy podatnika .
Szukać to można sobie w szafie spodni !! a nie świadków jest kierowca autobusa ale w Rumi niema patrolu co to jest żeby na 50-tyś mieszkańców był jeden patrol albo w cale Michał Pasieczny nie dba o bezpieczeństwo tak jak jego klakier z[PO] Krzysztof Wożniak stary Milicjant i Policjant lekceważy obiecują klakierzy partyjni że coś będzie ale kiedy ? Ludu mój ludu co rzesz uczynił przy Urnie Wyborczej w 2018 r . 19:55, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RumianekRumianek

2 0

W tym miejscu powinien stać patrol straży miejskiej i nakładać mandaty za wtargnięcia na jezdnię pań ubranych niczym papugi w cyrku, szczeg. w dni dostaw do "szwajcara". Istny amok po stare gacie.... 16:23, 05.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BUYBUY

0 0

TY SIE ELA Z EFAS TAK NIE NAPINAJ BO CI ŻYŁKA PĘKNIE 20:21, 08.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone