Zamknij
REKLAMA

Tragiczny wypadek. Pieszą potrąciły dwa samochody

11:36, 06.12.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj
Fot. OSP Łęczyce JOT II

87-latka zginęła, po tym jak na krajowej szóstce, tuż przed Godętowem, potrącił ją samochód i w wyniku uderzenia trafiła pod koła innego auta.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 22.20. Poza terenem zabudowanym kobieta została potrącona przez 37-letniego kierowcę samochodu marki Hyundai.

- W wyniku uderzenia przez hyundaia kobieta znalazła się na drugim pasie jezdni i wpadła pod jadące z przeciwka audi – relacjonuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy KPP w Wejherowie. - 87-letnia piesza poniosła śmierć na miejscu zdarzenia.  Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Policjanci zawracają się z apelem do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia szczegółów zdarzenia. Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z wejherowską policją. Dzwonić można w godz. od 7:30 do 15:30 pod numer 58 672 97 53.


- Przypominamy o tym, że każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących - mówi asp. sztab. Anetta Potrykus. - Co prawda, przepisy ruchu drogowego nie nakładają obowiązku używania kamizelek i elementów odblaskowych w obszarze zabudowanym, jednakże w dużym stopniu poprawiają one naszą widoczność. W nocy, nosząc ciemne ubrania, jesteśmy niewidoczni dla kierujących.

 

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

czytelniczkaczytelniczka

9 1

Pani myślała, że jest nieśmiertelna...
Ciemno, deszczowo, poza terenem zabudowanym, bez kamizelki, bez latarki, niewidoczna.
Kiedy do ludzi dotrze, że są niewidoczni!?
13:05, 06.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone