Zamknij
REKLAMA

Napad na salon gier

07:00, 13.04.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Zarzut rozboju usłyszy 24-latek z Gdańska zatrzymany przez kryminalnych ze Śródmieścia. Mężczyzna podejrzany jest o napad rabunkowy na salon gier. Podejrzany pobił pracującą tam kobietę i zabrał z kasy pieniądze.

Policjanci ustalili, że około godziny pierwszej w nocy do salonu gier wszedł zamaskowany mężczyzna, który zaatakował gazem pracującą tam kobietę. Następnie sprawca zabrał z kasy kilka tysięcy złotych i uciekł.

Na miejscu przestępstwa zabezpieczono dowody i zebrano informacje o zdarzeniu. Na tej podstawie wytypowano, a następnie zatrzymano 24-latka, którego powiązano z napadem.

Ponadto śledztwo doprowadziło również do ustaleń z których wynikało, że ten sam mężczyzna kilka dni temu na jednej ze stacji paliw ukradł ponad 100 litrów paliwa.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone