Zamknij
REKLAMA

Wejherowscy przewodnicy psów na szkoleniu

05:00, 13.04.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Przewodnicy psów służbowych z wejherowskiej komendy ćwiczyli wraz ze swoimi czworonogami. Funkcjonariusze regularnie uczestniczą w szkoleniach i trenują psy patrolowo-tropiące. Szkolenia są realizowane w ramach doskonalenia zawodowego.

W szkoleniu udział wzięło dwóch policjantów przewodników, którzy pełniący służbę w Referacie Patrolowo-Interwencyjnym wejherowskiej komendy wraz ze swoimi czworonogami. Zajęcia z udziałem funkcjonariuszy przewodników psów służbowych i ich podopiecznych są realizowane cyklicznie i mają na celu doskonalić umiejętności i sprawność psów służbowych.

Podczas ćwiczeń szkolili psy z zakresu posłuszeństwa, pokonywania przeszkód oraz zatrzymania przestępców w pościgu oraz doskonali nabyte umiejętności policyjnych psów służbowych oraz utrzymywania ich sprawności fizycznej.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone