Zamknij
REKLAMA

Uwaga, kierowcy! Wzmożone kontrole policji

20:12, 16.04.2019 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

W środę policjanci drogówki prowadzić będą działania pn. „Trzeźwość”. Głównym celem akcji ma być eliminacja z ruchu tych, którzy siadają za kierownicę na „podwójnym gazie”.

- Każdy zatrzymany do kontroli kierujący zostanie poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu – informuje Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie. - W przypadku wyniku pozytywnego funkcjonariusz zatrzyma prawo jazdy, a pojazd zostanie usunięty z drogi na koszt właściciela. Finalnie sprawa skierowana zostanie do sądu.

W ramach działań mundurowi sprawdzać mają także, czy kierowca i pasażerowie korzystają z pasów bezpieczeństwa. Środowa akcja „Trzeźwość” będzie prowadzona od wczesnych godzin rannych.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (3)

KavaKava

0 0

I bardzo dobrze, więcej takich akcji. 22:31, 16.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ziomek ziomek

2 1

prawidlowo takie kontrole powinny byc wsparte siłami z jednostek ktore jezdzą na mecz, po co tam tyle policji niech się bydło ( kibole) niech sie biją. A zamiast tego jako obywatel chciałbym aby co poniedziałek od 4 - 8 na trasie miedzy wejherowem a gdynia ( jestem mieszkancem powiatu wejherowskiego ) dokladnie na ul. cegielnianej grunwaldzkiej kosynierow i dąbrowskiego w kierunku gdyni stał po jednym patrolu, masa kierowcow traciłą by uprawnienia, dmuchanie trwa 30sek. trzeźwych puszczac nietrzeźwych zatrzymywac. Po pijaku jezdza mordercy. Ci co powoduja wypadki po pijaku powinni odpowiadac za umyslne spowodowanie katastrofu wpadku czy nawet morderstwa! 11:14, 17.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KrisKris

0 0

Proszę mi wytłumaczyć dlaczego nie są takie *akcje* codziennością? Nie rozumiem jak może pomoc jednodniowa kontrola w rozwiązaniu tak poważnego codziennego ogólnopolskiego problemu. 19:57, 17.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone