Zamknij
REKLAMA

Zdewastował automaty, bo... groziły mu i go atakowały

13:37, 20.05.2019 | R.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Straż Miejska w Wejherowie

Czy automaty do gier mogą kogoś zaatakować i grozić zgwałceniem dzieci? Mężczyzna, który został wczoraj zatrzymany, twierdzi że tak.

Do nietypowej interwencji strażników miejskich doszło w niedzielny wieczór w Wejherowie. Partol został wezwany – zgłaszający poinformował, że doszło do dewastacji automatów do gier w jednym z pawilonów przy ul. Puckiej.

Po przybyciu na miejsce strażnicy byli nieco zaskoczeni – zastali bowiem mężczyznę, który spokojnie sobie odpoczywał, siedząc na skrzynce po piwie. W pawilonie faktycznie znajdowały się dwa uszkodzone automaty i zniszczony głośnik. Sprawca uszkodził też drzwi wejściowe.

Mężczyzna przyznał się, że to on je zniszczył – jego wyjaśnienia wprawiły jednak mundurowych w osłupienie. Sprawca zniszczenia mienia stwierdził bowiem, że musiał to zrobić, ponieważ wcześniej automaty do gier... pocięły go! To jednak nie wszystko. Mężczyzna dodał, że gdy wrzucił do jednej z maszyn monetę 5-złotową, ta odezwała się do niego mówiąc, że zgwałci jego dzieci.

Sprawca został zatrzymany. Strażnicy musieli wobec niego użyć środków przymusu bezpośredniego, ponieważ mężczyzna był mocno pobudzony. Niewykluczone, że znajdował się pod wpływem środków odurzających.

(R.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (5)

czytelniczkaczytelniczka

2 0

Coraz więcej idiotów na świecie. Zgroza. 08:06, 21.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wejherowie narkomaniwejherowie narkomani

3 0

może po dopalaczach ???? 11:08, 21.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GG

1 0

Jeden idiota zniszczył automaty, a przyjechali po niego kolejni kretyn, którzy zamiast wezwać policję z alkotestem i narkotestem zamknęli go napewno w piwnicy, pod ratuszem, gdzie mają swoje gniazdo. Jeszcze głupszy pismak podziela idiotyzmy od rzecznika S. M., zamiast dociekać konkretów wypisuje *%#)!& usłyszane z ust strażnika-odrzutu z rekrutacji z innych służb mundurowych. Żenada 22:32, 21.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GG

0 0

Słowo *%#)!& jest niecenzuralne???? Buchaaa 10:42, 22.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GG

0 0

D. E. B. I. L. I. Z. M. Y 10:42, 22.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone