Zamknij
REKLAMA

Okradł śpiącego mężczyznę. Złodzieja nagrały kamery

10:44, 22.05.2019 | źródło: Straż Miejska w Wejherowie
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Straż Miejska w Wejherowie

Wspólne działania dyżurnych wejherowskiej straży miejskiej i policji przyczyniły się do zatrzymania mieszkańca gminy Wejherowo, który okradł śpiącego mężczyznę z telefonu, dokumentów i papierosów.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 15:40 na Placu Piłsudskiego w Wejherowie. Na ławce w wiacie przystankowej spał mężczyzna, do którego przysiadł się mieszkaniec gminy Wejherowo. Zaczął przeszukiwać jego kieszenie, skąd wyciągnął telefon komórkowy, papierosy i dokumenty.

Zdarzenie zaobserwował operator miejskiego monitoringu, który o zajściu powiadomił partol, interweniujący w tym czasie w rejonie Wejherowa-Śmiechowa. Zanim funkcjonariusze dotarliby na miejsce zdarzenia, złodziejowi najpewniej udałoby się uciec, w związku z czym dyżurny Straży Miejskiej o zdarzeniu powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji, który ze względu na brak wolnego patrolu w okolicy sam z sukcesem udał się w pościg za złodziejem.

Wartość skradzionego mienia wyniosła 450 zł. Za kradzież sprawca ukarany został przez policję wysokim mandatem.

[ALERT]1558515036717[/ALERT]

 

(źródło: Straż Miejska w Wejherowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

viki_39viki_39

1 0

Niska szkodliwość. Mandatu nie zapłaci, bo to jakaś patologia. Przystanek autobusowy nie jest ostoją do drzemania, (a na zdjęciach widać czym ten Pan się raczył wcześniej) Czyli krótko i na temat, świetna akcja a podatnik zapłaci resztę. 19:50, 22.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone